Vi på FoM

 

Det Vita Huset, Alsnögatan 11 |  116 41 Stockholm | 08-556 062 20

Ingrid Oldenburg

Inredare/Säljare

Tlf: 08 556 062 33

ingrid.o@formomiljo.se

Marie Rosendahl

Inredare/Säljare

Tlf: 08 556 062 28

marie.r@formomiljo.se

Therese Lundgren

Inredare/Säljare

Tlf: 08 556 062 31

therese.l@formomiljo.se

Victor Hedman

Inredare/Säljare

Tlf: 08 556 062 36

victor.h@formomiljo.se

 

Anna Salomonsson

Logistik & Reklamation

Tlf: 08 556 062 35

anna.s@formomiljo.se

Lena Sterner

Innesälj

Tlf: 08 556 062 21

lena.s@formomiljo.se

Jessica Ädel

Innesälj

Tlf: 08 556 062 34

jessica.a@formomiljo.se

Rebecca Rydén

Logistik & Reklamation

Tlf: 08 556 062 23

rebecca.r@formomiljo.se

Amanda Alonso

Amanda Alonzo

Design (Vikarie)

Tlf: 08 556 062 27

amanda.a@formomiljo.se

Karin Jonsby

Säljansvarig

Tlf: 08 556 062 24

karin.j@formomiljo.se

Mathias Fogde

VD

Tlf:  08 556 062 39

mathias.f@formomiljo.se

Linus Gottfridsson

Marknadsansvarig (Vikarie)

Tlf: 08 556 062 29

linus.g@formomiljo.se

Corina Brito

Marknadsansvarig (föräldrarledig)

Tlf: 08 556 062 22

corina.b@formomiljo.se

Lucille Enhörning

Design (föräldrarledig)

Tlf:  08 556 062 27

lucille.e@formomiljo.se

 

 

 

 

 

 
 

Inköpslista

Inköpslista är tom

Art.nr.: {{ item.sku }}

{{ item.name }}

{{ option.label + ': ' + option.value }}

Pris / st. {{ formatPerUnitPrice(item.final_price) }}
{{ formatPrice(getBaseRowTotal(item), false) }} {{ formatPrice(getFinalRowTotal(item), false) }}

Kundservice
08-556 062 20

Din varukorg är tom

Din beställning har mottagits och kommer nu att hanteras av vår kundservicepersonal.

Tack för din beställning!

1. Kundinformation
{{ errors.first('billing[company]') }}
{{ errors.first('billing[firstname]') }}
{{ errors.first('billing[lastname]') }}
{{ errors.first('billing[email]') }}
{{ errors.first('billing[postcode]') }}
{{ errors.first('billing[city]') }}
{{ errors.first('billing[telephone]') }}
1.1 Levereras till:
{{ errors.first('shipping[firstname]') }}
{{ errors.first('shipping[lastname]') }}
{{ errors.first('shipping[postcode]') }}
{{ errors.first('shipping[city]') }}
{{ errors.first('shipping[telephone]') }}
2. Leveranssätt
{{ errors.first('shipping_method') }}
{{ errors.first('shipping[agreementnumber]') }}
{{ errors.first('shipping[transporter]') }}
3. Tjänster
4. Betalningssätt
{{ errors.first('payment[method]') }}
{{ errors.first('payment[orgNumber]') }}
5. Slutför köp
Produkt
Antal
Deltotal
{{ cart_item.name }}
{{ cart_item.qty }}
{{ cart_total.title }}
{{ errors.first('agreement') }}

Varukorg

Din varukorg är tom

Pris / st. {{ formatPerUnitPrice(item.final_price) }}
{{ formatPrice(getBaseRowTotal(item), false) }} {{ formatPrice(getFinalRowTotal(item), false) }}

Form o Miljö Stockholm använder cookies. För mer information vänligen klicka här.